Приватні виконавці УкраїниЄдиний портал приватних виконавців

Про проект

Портал VYKONAVEC.COM - це спеціалізований проект, в рамках якого розглядаються всі аспекти виконавчого провадження. В сфері наших інтересів все, що стосується примусового виконання рішень суду та інших органів, а саме: нормативна база, законодавство, новини, експертні думки і довідкова інформація.

Заручившись підтримкою нашого проекту, ви можете перевірити на практиці ефективність реформи виконавчої системи і роботу нового правого інституту – приватних виконавців. Наша підтримка – це вільний доступ до великої бази знань, кваліфіковані консультації та допомога при виборі приватного виконавця в Києві та області.

Своєчасне стягнення боргів в Києві за рішенням суду - це запорука того що ваш бізнес не зазнає фінансових втрат через діяльність недобросовісних партнерів. Не менш важливий цей процес і для благополуччя фізичних осіб, адже несвоєчасне виконання судових рішень призводить до проблем пов’язаних з неможливістю вчасно отримати аліменти, спадщину, повернути свою власність тощо.

Чому ми впевнені, що реформа буде успішною і готові її підтримати? Справа в тому, що приватні виконавці працюють на тих же законних підставах, що і державна служба виконання рішень. Але вони в праві самостійно визначати пріоритетність справ, проводити необхідні дії для стягнення боргу, встановлювати свій робочий графік. Не менш важливим є і той факт, що приватний виконавець зацікавлений в якнайшвидшому успішному завершенні виконавчого провадження. Тут спрацьовує принцип комерційної діяльності, якою фактично займаються приватні адвокати, нотаріуси, а відтепер і приватні виконавці. Чим більше успішно виконаних впроваджень, тим вище його дохід, краще репутація і більше нових клієнтів.

Портал VYKONAVEC.COM стане надійною опорою і допоможе захистити ваші права. Ми підберемо для вас надійного приватного виконавця, а за необхідності - долучимо до роботи кваліфікованих нотаріусів та адвокатів, з якими у нашого проекту дуже тісні професійні зв’язки.